העתקת עצים

העתקת עצים זה המומחיות שלנו

 

המומחים בהעתקת עצים

מתמחים בשירותי העתקת עצים מתקדמים על ידי צוות גיזום מומחה 

 

העתקת עץ הינו תהליך מורכב הדורש מימנויות גבוהות וכן, בהתאם לגודל העץ, לעתים גם ציוד מכני כבד. העתקת עצים יכולה להתבצע ממספר סיבות החל מהרצון להעביר עץ צעיר בגינה למיקום אופטימאלי יותר בו יש יותר או פחות שמש או צל, וכן מסיבות אחרות כגון הרצון להעביר עץ אהוב לבית מגורים חדש או הרצון להעתיק עצים היסטוריים ממקומות בהם הם מפריעים לפיתוח סביבתי.

אם גם אתם, מכל סיבה שהיא חפצים בהעתקת עץ הגעתם למקום הנכון. אנו מתמחים מזה שנים רבות בעתקת עצים. יש לקחת בחשבון כאשר מדובר בעץ בוגר, מה שמכונה בעגה המקצועית אילן מוגן, יש להנפיק אישור גם להעתקת עץ מפקיד היערות המוסמך באזורכם (עיריה, מועצה מקומית, מועצה אזורית או קק"ל). אך אל דאגה, אנו כאמור מומחים בכל התהליך החל מהנקפת האישור ועד העתקת העץ בבטחה למקום מגוריו החדש. 

 

לייעוץ ראשוני חינם וקבלת הצעת מחיר התקשרו כעת: 

המומחים בהעתקת עצים 

073-7024010

גיזום עצים | המומחים בגיזום עצים

 

שירותי העתקת עצים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

 

שירות העתקת עצים מקצועי על ידי צוות מומחה!

העבודות מבצועות על ידי צוותי גוזמים מקצועיים הפועלים בפריסה אזורית רחבה. צוות הגוזמים שלנו יבצעו את העבודה עד לביצועה המוחלט מתהליך הנפקת ההיתר ועד נטיעתו של העץ במקום מגוריו החדש. 

בטיחות 

צוות הגוזמים ידאג לאבטח את סביבת העבודה למנוע פגיעה בנפש וברכוש באמצעות סימון וסגירת מתחם הגיזום למניעת מעבר עוברים ושבים וכן לשמירה על אזור עבודה נקי למנוע פגיעה ברכוש כגון רכבים חונים, בתים, כבלי חשמל וכיוצא בכך.

מקצועיות

ניסיון רב, ידע של שנים ואישורים וביטוחים הנדרשים על פי חוק לביצוע עבודות העתקת עצים.

זמינות 

אנו זמינים מיידית באזור שירות נרחב לבצע ולעמוד בכל צרכי העתקת העצים שלכם! התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מנצחת! 

המומחים בהעתקת עצים 

073-7024010

 

שתף