כריתת עצים

מומחים בכל סוגי עבודות לכריתת עצים

 

מומחים בכריתת עצים

מתמחים בכל סוגי העבודות לכריתת עצים על ידי צוות כורתים מומחה

 

כריתת עצים בישראל הינו דבר הדורש מקצועיות, הסמכה ומעל הכול היתרים. על פי החוק הישראלי, גם אם מדובר בעץ אשר אתם קניתם בכספכם הפרטי ושנטוע בשטח ביתכם הפרטי, החל מנובמבר 2008, כל עץ בוגר בישראל הוא אילן מוגן על פי חוק. דהיינו, שעל כל אדם או ארגון המעוניינים לכרות עץ בוגר או גם להעתיקו למקום אחר- גם כאמור בחצר ביתכם הפרטי - נדרש בקבלת אישור מפקיד היערות (של קק"ל, המועצה האזורית, המוצעה המקומית או העיריה).  

אך אל דאגה. מזה שנים רבות אנו מתמחים בשירותי כריתה לעצים לכל סוגי עבודות הכריתה החל משלב הנפקת ההיתר ועד פינוי הגזם. והכול בבטחה, מקצועיות ושירות אדיב במחיר ללא תחרות. בין סוגי עבודות הכריתה שאנו מבצעים:

  • כריתת עצים – שירותי כריתת עצים באזור המרכז והשרון מובילים בתחום מזה שנים רבות. 
  • כריתת עצים בגובה – כריתת עצים גבוהים ומסוכנים בעזרת ציוד מתקדם ומנוף סל יחודי. עוד פרטים על כריתת עצים בגובה. 
  • כריתת עצים מסוכנים- כריתת ענפים מסוכנים לרכוש ונפש בצורה מקצועית תוך נקיטת אמצעי בטיחות מוגברים בהתאם לכל ההנחיות והנהלים. לפרטים על כריתת עצים מסוכנים. 
  • כריתת עצים בסנפלינד - כריתת עצים מוסכנים וגבוהים באמצעות סנפלינג כשר לא ניתן לכרות אותם בצורה אחרת ללא גרימת סיכון. לפרטים נוספים על כריתת עצים עם סנפלינג. 
  • כריתת עצים חולים - הוצאת היתרים לכריתת עצים חולים במזיקים שלא ניתן לרפות ולשקם כגון כריתת דקלים נגועים בחדקנית הדקל, כריתת ברושים ועוד. לפרטים נוספים על כריתת עצים חולים. 
  • ועוד...

 

לייעוץ ראשוני חינם וקבלת הצעת מחיר התקשרו כעת: 

המומחים בכריתת עצים 

073-7024010

כריתת עצים | המומחים בכריתת עצים

 

שירותי כריתת עצים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

 

שירות כריתת עצים מקצועי על ידי צוות כורתים מומחה!

העבודות מבצועות על ידי צוותי כורתים מקצועיים הפועלים בפריסה אזורית רחבה. צוות הכורתים שלנו יבצעו את העבודה עד לביצועה המוחלט ושכל הסכנות סולקו והצרכים מולאו עד תום. צוות הכורתים יעניק לכם שירות מלא הכולל לצד העבודות גם דגשים על:

היתרים

נדאג להנפיק את כל האישורים הנדרשים על פי חוק לכרות עץ על פי פקודת היערות וחוק אילנות מוגנים. שימו לב, על פי החוק הישראלי כל כריתה של עץ הנחשב אילן מוגן, דהיינו מעל גובה 2 מטר ובעל היקף גזע של מעל 20 ס"מ נחשב אילן מוגן. על פי החוק כריתה של עץ שכזה דורש היתר גם אם הוא שתול בשטח ביתכם הפרטי!!!  

בטיחות 

צוות הכורתים ידאג לאבטח את סביבת העבודה למנוע פגיעה בנפש וברכוש באמצעות סימון וסגירת מתחם הגיזום למניעת מעבר עוברים ושבים וכן לשמירה על אזור עבודה נקי למנוע פגיעה ברכוש כגון רכבים חונים, בתים, כבלי חשמל וכיוצא בכך.

מקצועיות

ניסיון רב, ידע של שנים ואישורים וביטוחים הנדרשים על פי חוק לביצוע עבודות גיזום וכריתת עצים.

זמינות 

אנו זמינים מיידית באזור שירות נרחב לבצע ולעמוד בכל צרכי כריתת העצים שלכם! התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מנצחת! 

המומחים בכריתת עצים 

073-7024010

 

שתף